Товарознавча експертиза

Товарознавча експертиза

Ціль експертизи – визначити реальну ціну купленого товару або устаткування виходячи з його справжнього стану, встановити недоліки і причини їх появи.

Неякісні товари – величезна проблема сучасних виробників. Збільшення асортименту, підвищення конкуренції, бажання отримати надприбуток змушує багатьох виробників знижувати якість своїх виробів.

Виробники і продавці неякісних товарів порушують Закон “Про захист прав споживачів”, не попереджають заздалегідь про низьку якість, продають дешевий і неякісний товар як ексклюзивний і на порядок дорожче. Страждає в даному випадку тільки споживач. Відновити права позивача можливо лише після проведення відповідних експертиз, а в інших випадках – тільки через суд.

 Експертиза товару неналежної якості проводиться, як правило, з метою:

-виявлення недоліків чи пошкоджень виробів;

-виявлення механізмів утворення недоліків і дефектів;

-встановлення споживчих властивостей і характеристик об’єкта;

– встановлення вартості товару з урахуванням втрати якості.

Методи експертизи якості товарів, якими користуються товарознавці, як правило, не відрізняються особливою різноманітністю, перш за все це органолептичний метод, який базується на органах чуття людини.

У разі виникнення питань, які не можуть бути визначені в рамках органолептичного дослідження, проводяться лабораторні дослідження, які можуть встановити хімічний склад товарів чи їх складових, визначити наявність шкідливих, отруйних (небезпечних) речовин і компонентів в продуктах і матеріалах.

Товарознавча експертиза, крім якості та вартості товарів визначає:

  • належність до акцизних товарів;
  • належність до товарів подвійного призначення.

ОСНОВНІ ПИТАННЯ ПО ТОВАРОЗНАВЧІЙ ЕКСПЕРТИЗІ

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення експертизи (дослідження), особливостям підготовки матеріалів, вартості, правильності постановки питань, можно задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером

або заповнити бланк заявки на сайті

або відправити лист по електронній пошті: info@kedc.kiev.ua

або приїхати безпосередньо в офіс: 01601 м.Київ,провулок Рильський 10, офіс 14

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).