Про КЕДЦ

ТОВ «Київський експертно-дослідний центр»( КЕДЦ) проводяться як судові експертизи, призначені суддями у цивільних, господарських справах, справах про адміністративні правопорушення, так і судові експертизи на замовлення учасників у цивільному, господарському та адміністративному процесах. Крім того, виконуються експертні дослідження на замовлення фізичних та юридичних осіб, надаються усні та(або) письмові консультації, що відносяться до спеціальних знань фахівців у різних експертних галузях.

Команда ТОВ «Київський експертно-дослідний центр» складається з висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи у відповідних галузях експертних знань. У колективі КЕДЦ є кандидати наук, науковці високого рівня, у тому числі й розробники методик, що входять до Реєстру методик проведення судових експертиз. Усі експертизи та експертні дослідження виконуються фахівцями Центру якісно, об’єктивно,на високому методичному рівні, при неодмінному дотриманні норм законодавства України, на підставі діючих методів та методик у відповідних галузях експертних знань.

Фахівці нашого Центру мають необхідні свідоцтва Міністерства юстиції України, що дають право на виконання відповідних експертиз та експертних досліджень.

Численні постійні клієнти довіряють нам вирішення найскладніших питань.

У ТОВ «Київський експертно-дослідний центр» самовіддано та добросовісно працюють тільки висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи у відповідних галузях експертних знань. У проблемних моментах Вашого життя наші фахівці прийдуть на допомогу якісними та кваліфікованимиекспертними дослідженнями, експертизами, проведеними на високому методичному рівні, та просто корисними консультативними порадами. Численні постійні клієнти довіряють нам вирішення найскладніших питань.

Фахівцями ТОВ «Київський експертно-дослідний центр» оперативно та якісно виконуються експертизи та експертні дослідження будь-якого рівня складності. Усі експертизи та експертні дослідження проводятьсяна принципах всебічності, об’єктивності, обґрунтованості, а також на високому методичному рівні із застосуванням найсучасніших методів та методик.

ОСНОВНІ ПИТАННЯ

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення експертизи (дослідження), особливостям підготовки матеріалів, вартості, правильності постановки питань, можно задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером

або заповнити бланк заявки на сайті

або відправити лист по електронній пошті: info@kedc.kiev.ua

або приїхати безпосередньо в офіс: м.Київ, провулок Рильського 10, офіс 14

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).