Комплексна експертиза

Усі експертизи та експертні дослідження виконуються фахівцями Центру якісно, об’єктивно,на високому методичному рівні, при неодмінному дотриманні норм законодавства України, на підставі діючих методів та методик у відповідних галузях експертних знань.

Для вирішення складних ситуацій, а саме отримання всебічної та обґрунтованої експертизи потрібно залучення декількох експертів та спеціалістів у різних галузях знань.

 У КЕДЦ виконують такі комплексні експертизи:

Комплексні почеркознавчо-лінгвістичні експертизи. Комплексні почеркознавчо-лінгвістичні експертні дослідження та експертизи проводяться у складних,практично безнадійних експертних випадках.

Комплексні психолого-лінгвістичні експертизи. З метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження застосовуються знання з різних експертних галузей – лінгвістики (аналіз особливостей мовлення та змістових характеристик текстів)і психології (особливості поведінки учасників комунікативної дії), що дозволяє більш докладно і ретельно вивчати текстові та аудіо- і відеоматеріалів у різних аспектах.

Комплексні хіміко-товарознавчі експертизи. За допомогою комплексної хіміко – товарознавчої експертизи визначається:

  • відповідність товарів вимогам Державних стандартів України;
  • відповідність коду УКТЗЕД.

ОСНОВНІ ПИТАННЯ ПО КОМПЛЕКСНІЙ ЕКСПЕРТИЗІ

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення експертизи (дослідження), особливостям підготовки матеріалів, вартості, правильності постановки питань, можно задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером

або заповнити бланк заявки на сайті

або відправити лист по електронній пошті: info@kedc.kiev.ua

або приїхати безпосередньо в офіс: м.Київ, провулок Рильський ,10, офіс 14.

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).