Лінгвістична експертиза

Лінгвістична експертиза

Так що ж таке лінгвістична експертиза, і в яких випадках потрібно  її проведення?

Лінгвістична експертиза писемного мовленняце одне з найбільш складних і відповідальних досліджень, при цьому є одним з найбільш затребуваних. Лінгвістична експертиза полягає в дослідженні експертами текстів різного характеру, з метою вирішення питань про наявність в них висловлювань, що ганьблять честь і гідність, ділову репутацію, що мають ознаки наклепу, погрози, екстремізму, ставлення до релігії і т.п.

Залежно від поставлених завдань, лінгвістичні експертизи можна розділити на:

–  семантико-текстуальні, суттю яких є тлумачення об’єктивного змісту тексту (можуть бути корисні у справах про захист гідності, честі та ділової репутації, про наклеп, погрозу, звинуваченнях в екстремізмі, щодо виявлення ознак загрози, щодо виявлення незаконного запозичення текстових матеріалів, щодо усунення помилок при написанні прізвищ, імен та по батькові у різноманітних офіційних документах і т. д.);

– авторознавчі, головним завданням яких є встановлення автора тексту чи рис соціально-демографічного портрета автора тексту, а також стану автора на момент створення тексту, складання тексту самостійн оабо за участю інших осіб шляхом диктування або переписування і т.д.

У ТОВ “Київський експертно-дослідний центр” ( КЕДЦ)  лінгвістична експертиза проводиться експертами, які мають кваліфікацію за спеціальністю «Дослідження писемного мовлення», атестовані Міністерством юстиції України, внесені до державного Реєстру атестованих судових експертів і мають багаторічний досвід експертної роботи, що забезпечує високу якість досліджень і стислі терміни виконання доручених експертиз. У своїй роботі наші фахівці керуються офіційними методиками, а також чиним законодавством.

Експерти нашої установи виконують лінгвістичні експертизи будь-якої складності.

ОСНОВНІ ПИТАННЯ ПО ЛІНГВІСТИЧНІЙ ЕКСПЕРТИЗІ

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення експертизи (дослідження), особливостям підготовки матеріалів, вартості, правильності постановки питань, можна задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером

або заповнити бланк заявки на сайті

або відправити лист по електронній пошті: info@kedc.kiev.ua

або приїхати безпосередньо в офіс: м.Київ, провулок Рильський 10,офіс 14

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).