“Київтеплоенерго” здійснює перевірку показань квартирних лічильників: як розпізнати контролера підприємства.

окна

В рамках контролю якості послуг “Київтеплоенерго” проводить перевірку показань квартирних лічильників. Для цього компанія відправляє контролерів, які замірятимуть свідчення. У зв’язку з цим компанія нагадує мешканцям Києва про те, як розпізнати контролера підприємства.

Контролери “Київтеплоенерго” завжди мають службову ідентифікаційну картку, на якій вказано прізвище та ім’я, фото та посаду співробітника. Також на картці має бути номер телефону та адреса підприємства.

Якщо у вас виникли сумніви в тому, що контролер є співробітником “Київтеплоенерго”, то найкраще зателефонувати до компанії за вказаним на картці телефоном та уточнити інформацію про співробітника.

Нагадуємо, що надання невірних показань квартирних лічильників може призвести до переплат чи недоплат за послуги “Київтеплоенерго”. Тому важливо забезпечити доступність лічильників та можливість їх виміру контролерами підприємства.

Захиститися від шахраїв Київтеплоенерго

Крім того, що Київтеплоенерго проводить перевірку показань квартирних лічильників, важливо знати, що власники квартир не зобов’язані впускати контролерів підприємства у свої квартири без пред’явлення документів, що підтверджують їхню особу та посаду. Також варто перевіряти, що контролер має на руках документи, які б підтверджували право Київтеплоенерго на проведення таких перевірок. Якщо виникають сумніви щодо справжності документів чи особистості контролера, рекомендується зв’язатися з представниками Київтеплоенерго та уточнити інформацію. Крім того, можна викликати незалежну експертизу для перевірки показань лічильників та підтвердження їх достовірності.

Для перевірки особи контролера “Київтеплоенерго” можна звернутися до контактного центру підприємства за телефоном 0 800 500 246 (безкоштовний дзвінок Україною). Також можна надіслати запит на електронну пошту контролерам: vikno@kievteplolux.com.ua. У запиті потрібно вказати ПІБ контролера та його номер службової картки.

Новина надана завдяки BalkonSky – балкон під ключ за мінімальні вкладення в поточних умовах.