Експертизи будь-якого рівня складності

ТОВ «Київський експертно-дослідний центр»( КЕДЦ) проводяться як судові експертизи, призначені суддями у цивільних, господарських справах, справах про адміністративні правопорушення, так і судові експертизи на замовлення учасників у цивільному, господарському та адміністративному процесах. Крім того, виконуються експертні дослідження на замовлення фізичних та юридичних осіб, надаються усні та(або) письмові консультації, що відносяться до спеціальних знань фахівців у різних експертних галузях.

Фахівцями ТОВ «Київський експертно-дослідний центр» оперативно та якісно виконуються експертизи та експертні дослідження будь-якого рівня складності.

Для вирішення складних ситуацій, а саме отримання всебічної та обґрунтованої експертизи потрібно залучення декількох експертів та спеціалістів у різних галузях знань. Для таких робіт в КЕДЦ об’єднується декілька експертів для проводять комплексних експертиз, що дають змогу забезпечити отримання відповідей на найскладніші питання.

Усі експертизи та експертні дослідження проводяться на принципах всебічності, об’єктивності, обґрунтованості,а також на високому методичному рівні із застосуванням найсучасніших методів та методик.

ОСНОВНІ ПИТАННЯ

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення експертизи (дослідження), особливостям підготовки матеріалів, вартості, правильності постановки питань, можно задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером

або заповнити бланк заявки на сайті

або відправити лист по електронній пошті: info@kedc.kiev.ua

або приїхати безпосередньо в офіс: м.Київ,провулок Рильський,10, офіс 14

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).