Комплексна психолого-лінгвістична експертиза

 

Комплексна психолого-лінгвістична експертиза

Комплексні психолого-лінгвістичні дослідження охоплюють експертні ситуації, пов’язані із встановленням змістовних характеристик тексту та психологічних характеристик мовленнєвої поведінки учасників комунікативної взаємодії задля з’ясування особливостей спрямованості повідомлюваної інформації.

З метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження застосовуються знання з різних експертних галузей – лінгвістики (аналіз особливостей мовлення та змістових характеристик текстів)і психології (особливості поведінки учасників комунікативної дії), що дозволяє більш докладно і ретельно вивчати текстові та аудіо- і відеоматеріалів у різних аспектах.

Взаємопроникнення спеціальних знань з різних експертних галузей відкриває більше можливостей для встановлення істини.

У деяких випадках виникає потреба переведення аудіоматеріалів на паперовий носій. Для надання висококваліфікованої допомоги у відтворенні розгорнутої стенограми аудіо матеріалів здійснюється комп’ютерно-технічне (фоноскопічне) експертне дослідження з метою докладного розшифрування наданих на дослідження текстових матеріалів.

Проведення комплексних експертиз здійснюється висококваліфікованими фахівцями КЕДЦ з багаторічним досвідом роботи  та кандидатом психологічних наук у тому числі й учасники розробників наукових методик, що входять до Реєстру методик проведення судових експертиз.

ОСНОВНІ ПИТАННЯ ПО КОМПЛЕКСНІЙ ПСИХОЛОГО-ЛІНГВІСТИЧНІЙ ЕКСПЕРТИЗІ

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення експертизи (дослідження), особливостям підготовки матеріалів, вартості, правильності постановки питань, можно задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером

або заповнити бланк заявки на сайті

або відправити лист по електронній пошті: info@kedc.kiev.ua

або приїхати безпосередньо в офіс: м.Київ, провулок Рильський 10, офіс 14.

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).