Комплексна експертиза

Усі експертизи та експертні дослідження виконуються фахівцями Центру якісно, об’єктивно,на високому методичному рівні, при неодмінному дотриманні норм законодавства України, на підставі діючих методів та методик у відповідних галузях експертних знань.

Для вирішення складних ситуацій, а саме отримання всебічної та обґрунтованої експертизи потрібно залучення декількох експертів та спеціалістів у різних галузях знань.

 У КЕДЦ виконують такі комплексні експертизи:

Комплексні почеркознавчо-лінгвістичні експертизи. Комплексні почеркознавчо-лінгвістичні експертні дослідження та експертизи проводяться у складних,практично безнадійних експертних випадках.

Комплексні психолого-лінгвістичні експертизи. З метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження застосовуються знання з різних експертних галузей – лінгвістики (аналіз особливостей мовлення та змістових характеристик текстів)і психології (особливості поведінки учасників комунікативної дії), що дозволяє більш докладно і ретельно вивчати текстові та аудіо- і відеоматеріалів у різних аспектах.

Комплексні хіміко-товарознавчі експертизи. За допомогою комплексної хіміко – товарознавчої експертизи визначається:

  • відповідність товарів вимогам Державних стандартів України;
  • відповідність коду УКТЗЕД.

ОСНОВНІ ПИТАННЯ ПО КОМПЛЕКСНІЙ ЕКСПЕРТИЗІ

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення експертизи (дослідження), особливостям підготовки матеріалів, вартості, правильності постановки питань, можно задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером +38(067)1532047

або заповнити бланк відповідної заяви для громадян та юридичних осіб Заява на проведення експертизи бланк заяви у Цивільних справах Заява-на-проведення-експертизи ЦПК бланк заяви у Господарських справах Заява-на-проведення-експертизи ГПК бланк заяви у Кримінальних справах Заява-на-проведення-експертизи КПК та відправити підписану заяву на електронну пошту: info@kedc.org.ua

Також Ви можете приїхати безпосередньо до нас в офіс: м.Київ, провулок Рильський 10, офіс 14

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу для максимально комфортного спілкування з Вами).