Середній термін виконання експертиз 5 днів

Інструкцією  про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень, затвердженою Наказом Міністерства юстиції України 08.01.1998 р.  №53/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України 27.07.2015 року № 1350/5), регламентуються терміни проведення експертиз. Так, згідно п. 1.13 на строки проведення експертиз впливають складність дослідження та експертне навантаження.

Для простих за складністю досліджень встановлено термін 10 календарних днів. Середні за складністю дослідження проводяться у строк 30 календарних днів, а для складних експертиз (експертних досліджень) з великою кількістю об’єктів та експертних завдань визначено термін від 60 до 90 календарних днів.

Фахівцями ТОВ «Київський експертно-дослідний центр» оперативно та якісно виконуються експертизи та експертні дослідження будь-якого рівня складності, навіть й найскладніші комплексні дослідження, які дозволяють всебічно розглянути експертне завдання з використанням спеціальних знань з різних експертних галузей, дослідити експертне завдання в об’ємному форматі. Не дивлячись на скорочені терміни проведення,усім експертизам та експертним дослідженням приділяється  необхідна увага. Вони проводяться з дотриманням принципів всебічності, об’єктивності, обґрунтованості, а також на високому методичному рівні із застосуванням найсучасніших методів та методик. При цьому ТОВ «Київський експертно-дослідний центр» ( КЕДЦ) гарантує неупередженість та повну конфіденційність при проведенні експертиз та експертних досліджень.

Фахівці ТОВ «Київський експертно-дослідний центр» завжди готові піти Вам на зустріч у встановленні розумних термінів проведення експертиз та експертних досліджень.

ОСНОВНІ ПИТАННЯ

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення експертизи (дослідження), особливостям підготовки матеріалів, вартості, правильності постановки питань, можно задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером +38(067)1532047

або заповнити бланк відповідної заяви для громадян та юридичних осіб Заява на проведення експертизи бланк заяви у Цивільних справах Заява-на-проведення-експертизи ЦПК бланк заяви у Господарських справах Заява-на-проведення-експертизи ГПК бланк заяви у Кримінальних справах Заява-на-проведення-експертизи КПК та відправити підписану заяву на електронну пошту: info@kedc.org.ua

Також Ви можете приїхати безпосередньо до нас в офіс: м.Київ, провулок Рильського 10, офіс 14

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу для максимально комфортного спілкування з Вами).