Проведення комп’ютерно-технічної експертизи.

Наведений один із прикладів експертиз проведених нашим Центром.

У відповідності до Закону України «Про судову експертизу» № 4038-ХІІ від 25 лютого 1994 р.  ТОВ «Київський експертно-дослідний центр» надає послуги з проведення експертиз та експертних досліджень. 

При проведенні комп’ютерно-технічної експертизи, за ухвалою суду, на вирішення експерта були поставлені наступні питання:

«1.  Чи відповідали мобільні термінали у кількості 00 шт. нa момент передачі їх підприємству “НАЗВА” чинним вимогам та стандартам якості, що пред’являються до товарів даної групи? Якщо нi, то в чому саме полягала невідповідність? Відповідь на питання визначити за кожним з мобільних терміналів.?

2. Чи мали мобільні термінали у кількості 00 шт. на момент передачі їх підприємству “НАЗВА” пошкодження? Як що так, то які саме та чи могли такі недоліки бути виявлені під час приймання-передачі товару? Відповідь на питання визначити за кожним з мобільних терміналів.

3. Які саме пошкодження мобільних термінали у кількості 00 шт. стали підставою для передачі останніх на ремонт ТОВ “НАЗВА”? Відповідь на питання визначити за кожним з мобільних терміналів.

4. Чи виникли пошкодження, що стали підставою для передачі на ремонт, внаслідок наявності у мобільних терміналів у кількості 00 шт. прихованих недоліків? Якщо ні, то в наслідок чого виникли такі пошкодження? Відповідь на питання визначити за кожним з мобільних терміналів.»

     Об’єктом дослідження є:  термінали моделі у кількості 00 шт. з серійними номерами, зазначеними у питаннях №№ 1-4 ухвали про призначення експертизи.

Після ретельного вивчення документів, об’єктів дослідження та проведення необхідних досліджень, експерт надав наступний висновок:

« 1. Ознак того, що досліджувані термінали моделі у кількості 00шт. мали нa момент передачі їх підприємству “НАЗВА” технічний стан, що не задовольняє чинним вимогам та стандартам якості, що застосовуються до товарів даної групи, не виявлено.

  1. Ознак того, що досліджувані термінали моделі у кількості 00 шт. мали нa момент передачі їх підприємству “НАЗВА” пошкодження, не виявлено. Якби ж такі пошкодження, що були виявлені під час дослідження мали місце на момент передачі, то вони могли бути виявленими:
    – механічне пошкодження тримачів модулів пам’яті та SIM-карти — шляхом зовнішнього огляду неозброєним оком;
    – пошкодження сенсорних екранів — шляхом виявлення проблем з калібруванням екранів або оглядом із застосуванням зазначених у дослідницькій частині оптичних приладів.
  2. З огляду на стан сенсорних панелей, що раніше були встановлені до досліджуваних терміналів моделі у кількості 00 шт., а в подальшому під час ремонту були замінені, і були надані для дослідження, однією з причин направлення терміналів до ремонту був стан сенсорних панелей, що утруднював керування пристроями.
  3. Причиною виходу з ладу досліджуваних терміналів моделі у кількості 00 шт. не були приховані недоліки. Сенсорні панелі, що раніше були встановлені на цих пристроях, і були досліджені для укладання цього висновку, мають ознаки докладання до них надмірних фізичних зусиль, що й стало причиною виходу з ладу. Такі самі ознаки докладання надмірних зусиль наявні у сенсорних панелях, які на час дослідження встановлені у терміналах у кількості 00 шт., що або вже призвело до порушень в роботі цих терміналі, або має призвести найближчим часом.
    Оскільки в розпорядженні Експерта не виявилось ані об’єктивних даних про період виникнення механічних пошкоджень тримачів модулів пам’яті та SIM-карти, ані запасних частин, демонтованих з відповідних елементів під час ремонтних робіт, встановити зв’язок між ремонтами і станом зазначених елементів будови досліджуваних терміналів не виявилось можливим.  »

Ми завжди раді Вам допомогти виключно у Вашій ситуації.