Проведення судово-почеркознавчої експертизи

Наведений один із прикладів експертиз проведених нашим Центром.

У відповідності до Закону України «Про судову експертизу» № 4038-ХІІ від 25 лютого 1994 р.  ТОВ «Київський експертно-дослідний центр» надає послуги з проведення експертиз та експертних досліджень.

Основним завданням судово-почеркознавчої експертизи є ідентифікація виконавця рукописного тексту (підпису). Іноді в нашому житті виникає потреба підтвердити або спростувати підпис особи від імені якої підписані документи.

При проведенні такого роду судово-почеркознавчої експертизи, на вирішення експерта було поставлено наступні питання:

«1.   Чи виконано Особою 1 особисто підпис в графі «підпис отримувача» на документах (надається перелік документів) чи іншою особою ?»

Проведення судово-почеркознавчої експертизи було доручено судовому експерту, який має кваліфікацію судового експерта за спеціальністю 1.1 «Дослідження почерку та підпису», атестований Міністерством юстиції України, внесений до державного Реєстру атестованих судових експертів і має багаторічний досвід експертної роботи.

        Об’єктом дослідження є:  підпис Особи 1 у документах «надається перелік документів» , зразки почерку і підпису Особи 1 – вільні, умовно-вільні та експериментальні.

Після вивчення об’єкту дослідження та проведення необхідних досліджень, експерт надав наступний висновок:

«1. Підписи від імені Особи 1 у документах «надається перелік документів» виконано Особою 1.

2. Підписи від імені Особи 1у документах «надається перелік документів» виконано не Особою 1»

Ми завжди раді Вам допомогти виключно у Вашій ситуації.